Club van 100

Club van 100

De ‘Club van 100’ bestaat uit een groep mensen die D.S.V. de Skeuvel financiaal ondersteunt. Hiermee maakt de Club van 100 het enthousiasme voor het schaatsen en de studenten-sport-cultuur medemogelijk. Leden van de club van 100 doneren minimaal 100 euro aan D.S.V. de Skeuvel en kunnen kiezen waar dit geld naar toe gaat. Dit betekent dat het geld naar de wintertrainingen, zomertrainingen, feesten of algemeen kan gaan. Meer informatie over de Club van 100 kan gevonden worden in deze brochure.

Leden van de Club van 100

Op dit moment zijn er geen actieve leden bij de Club van 100. Hopelijk kunnen wij jouw naam hier snel neerzetten als trouwe sponsor van Skeuvel! Om zo verschillende doelen binnen de vereniging mogelijk te maken om de sport bij Skeuvel te verbeteren voor iedereen. 

Draag jij de Skeuvel een warm hart toe? Mail naar vice-voorzitter@skeuvel.nl en word lid!

Doelen van de Club van 100

De club van 100 heeft verschillende doelen. Zo zijn er vier verschillende categorieën waar een donateur van de club van 100 geld aan kan doneren.

Deze doelen verschillen van een bijdrage voor het UTK tot het doneren van plankjes op de maandelijkse borrel. Meer informatie over de doelen zijn te vinden in deze brochure.

Bereikte doelen

Skeuvelcamera - 2019

Met behulp van de bijdrage van de Club van 100 heeft Skeuvel een fotocamera kunnen kopen! Nu worden er door de leden van de vereniging haarscherpe foto's genomen op activiteiten, wedstrijden en reizen. Heb jij deze mooie foto's al gespot op onze website?